Repartiție

Rase/BreedsCAC 14.10.2023CACIB 14.10.2023CACIB 15.10.2023
Gr. 1Denis KuzeljJean-Francois VanakenAugustin Ionescu
Gr 2/ a: Ciobanesc de Asia Centrala, Ciobanesc Caucazian, St. Bernard, Terra Nova, Leonberger, Ciobanesc de Bucovina  Petru Muntean  Marian Draganescu  Csaba-Zsolt Lokodi
Gr 2/ b: Schnauzer, Boxer, Dobermann, Dog GermanAugustin IonescuMilivoje UrosevicMarian Draganescu
Rest Gr. 2Jean-Francois VanakenAugustin IonescuDusan Paunovic
Gr. 3Marian DraganescuCsaba-Zsolt LokodiJohanna Galis
Gr. 4Csaba-Zsolt LokodiDusan PaunovicDenis Kuzelj
Gr. 5Csaba-Zsolt LokodiJean-Francois VanakenPetru Muntean
Gr. 6Milivoje UrosevicPetru MunteanJean-Francois Vanaken
Gr. 7Milivoje UrosevicPetru MunteanJean-Francois Vanaken
Gr. 8Marian DraganescuDusan PaunovicPetru Muntean
Gr. 9Dusan PaunovicDenis KuzeljMilivoje Urosevic
Gr. 10Dusan PaunovicCsaba-Zsolt LokodiDenis Kuzelj
Non FCI rase/breedsJean-Francois VanakenAugustin IonescuDusan Paunovic
Best In showCAC 14.10.2023CACIB 14.10.2023CACIB 15.10.2023
Junior Handler (8-13 ani/years)Denis KuzeljJohanna Galis
Junior Handler (14-17 ani/years)Denis KuzeljJohanna Galis
Perechi / PairsPetru MunteanCsaba-Zsolt Lokodi
Grup de crestere/Breeding groupMarian DraganescuCsaba-Zsolt Lokodi
Grup de urmasi/Progeny groupMarian DraganescuCsaba-Zsolt Lokodi
Grupa 1 / Group 1Denis KuzeljPetru MunteanAugustin Ionescu
Grupa 2 / Group 2Jean-Francois VanakenMarian DraganescuDusan Paunovic
Grupa 3 / Group 3Marian DraganescuCsaba-Zsolt LokodiJohanna Galis
Grupa 4 / Group 4Csaba-Zsolt LokodiDusan PaunovicDenis Kuzelj
Grupa 5 / Group 5Csaba-Zsolt LokodiJean-Francois VanakenDenis Kuzelj
Grupa 6 / Group 6Milivoje UrosevicPetru MunteanJean-Francois Vanaken
Grupa 7 / Group 7Milivoje UrosevicPetru MunteanJean-Francois Vanaken
Grupa 8 / Group 8Marian DraganescuDusan PaunovicJean-Francois Vanaken
Grupa 9 / Group 9Dusan PaunovicDenis KuzeljMilivoje Urosevic
Grupa 10 / Group 10Dusan PaunovicCsaba-Zsolt LokodiDenis Kuzelj
Cel mai frumos Ciobanesc RomanescDusan PaunovicDenis Kuzelj
BIS BabyMilivoje UrosevicCsaba-Zsolt LokodiAugustin Ionescu
BIS PuppyCsaba-Zsolt LokodiMilivoje UrosevicPetru Muntean
BIS VeteranDusan PaunovicDenis KuzeljCsaba-Zsolt Lokodi
Junior BISDenis KuzeljAugustin IonescuMarian Draganescu
Best In ShowMilivoje UrosevicDusan PaunovicJean-Francois Vanaken
Suprem BISPetru Muntean

Organizatorii îşi rezervă dreptul de a efectua modificări în repartiția raselor.

Programul expoziției:

CAC 14.10.2023 – 09:00

CACIB 14.10.2023 – 13:00

CACIB 15.10.2023 – 10:00

× Cu ce va putem ajuta?